İdman

gimnastikadan

başlayır

BAKI 2015 AVROPA OYUNLARI

BAKI 2015 AVROPA OYUNLARI

Yarış haqqında

Faydalı məlumatlar

Şirkət Telefon Min. məbləğ
Uber Google Play, App Store 1.60 AZN
Ailə Taksi *8555 2.40 AZN
Maxim *2111 1.00 AZN
Salam Taksi *9933 1.80 AZN
Bolt (Taxify) Google Play, App Store 1.50 AZN
Xanımların xətti 149
Ulduz Taxi *5000 1.00 AZN
Taxi 158 158 2.20 AZN
Zərif Taksi *7177 3.00 AZN
Alo Taxi *1050 1.50 AZN
Bakı Taksi Xidməti 1414 3.00 AZN
Nominal Adı Dəyəri
1 USD - (1 ABŞ dolları) 1.7
1 EUR - (1 Avro) 2.0014
1 GEL - (1 Gürcüstan larisi) 0.5463
1 GBP - (1 İngiltərə funt sterlinqi) 2.3463
100 IRR - (100 İran rialı) 0.004
1 RUB - (1 Rusiya rublu) 0.0234
1 TRY - (1 Türkiyə lirəsi) 0.1992

Proqram

14 iyun 2015-ci il (bazar günü)

10:00-12:30

Kişi idman gimnastikası – sərbəst hərəkətlər, gimnastika atı, halqalar (Bölüm 1, 2) – Təsnifat mərhələsi

Qadın idman gimnastikası – dayaqla tullanma, müxtəlif hündürlüklü qollar (Bölüm 1, 2, 3) – Təsnifat mərhələsi

12:30-14:30

Fasilə

14:30-19:00

Kişi idman gimnastikası – sərbəst hərəkətlər, gimnastika atı, halqalar (Bölüm 3, 4, 5) – Təsnifat mərhələsi

Qadın idman gimnastikası – dayaqla tullanma, müxtəlif hündürlüklü qollar (Bölüm  4, 5, 6, 7, 8) – Təsnifat mərhələsi

15 iyun 2015-ci il (bazar ertəsi günü)

10:00-12:30

Kişi idman gimnastikası – dayaqla tullanma, parallel qollar, turnik (Bölüm 1, 2) – Təsnifat mərhələsi

Qadın idman gimnastikası – gimnastika tiri, sərbəst hərəkətlər (Bölüm 1, 2, 3) – Təsnifat mərhələsi

12:30-14:30

Fasilə

14:30-19:00

Kişi idman gimnastikası – dayaqla tullanma, parallel qollar, turnik (bölüm 3, 4, 5) – Təsnifat mərhələsi

Qadın idman gimnastikası – gimnastika tiri, sərbəst hərəkətlər (Bölüm 4, 5, 6, 7, 8) – Təsnifat mərhələsi

19:05-19:20

Komanda hesabında mükafatlandırma mərasimi – kişi idman gimnastikası və qadın idman gimnastikası

17 iyun 2015-ci il (çərşənbə günü)

10:00-14:30

Bədii gimnastika – qrup hərəkətləri komandası (5 lent, 6 gürz  və  2 halqa) – çoxnövçülük üzrə final

Akrobatika gimnastikası – qadın qrupları və qarışıq cütlüklər (balans və temp hərəkətləri) – Təsnifat mərhələsi

14:35-14:45

Bədii gimnastika üzrə mükafatlandırma mərasimi (qrup hərəkətləri komandaları) - çoxnövçülük

14:45-18:15

Fasilə

18:15-21:00

Batut (fərdi proqramda yarışlar) və aerobika gimnastikası (qarışıq cütlüklər) – Təsnifat mərhələsi

18 iyun 2015-ci il (cümə axşamı günü)

17:30-20:30

Kişi və qadın idman gimnastikası – çoxnövçülük üzrə final mərhələsi və mükafatlandırma mərasimi

19 iyun 2015-ci il (cümə günü)

10:00-15:15

Bədii gimnastika – fərdi proqramda yarışlar (halqa, top, gürzlər, lent) – Çoxnövçülük üzrə final mərhələsi

Akrobatika gimnastikası – qadın qrupları və qarışıq cütlüklər - (qarışıq hərəkətlər) – Çoxnövçülük üzrə final mərhələsi

15:20-15:35

Mükafatlandırma mərasimi – bədii gimnastika (fərdi proqram) və akrobatika gimnastikası (qadın qrupları və qarışıq cütlüklər) - çoxnövçülük

15:35-19:00

Fasilə

19:00-20:30

Batut – Sinxron çıxışlar (kişilər və qadınlar)  və aerobika gimnastikası – (qruplar) – Təsnifat mərhələsi

20 iyun 2015-ci il (şənbə günü)

16:00-20:00

Kişi və qadın idman gimnastikası – ayrı-ayrı alətlər üzrə finallar və mükafatlandırma mərasimi

21 iyun 2015-ci il (bazar günü)

10:00-11:00

Batut – fərdi proqramda çıxış edən gimnastlar arasında final mərhələsi, aerobika gimnastikası – qarışıq cütlüklər arasında final mərhələsi və mükafatlandırma mərasimi

11:00-12:05

Batut – sinxron çıxışlar üzrə final mərhələsi - (kişilər və qadınlar),

aerobika gimnastikası – qruplar arasında final mərhələsi və mükafatlandırma mərasimi

12:05-14:30

Fasilə

14:30-16:00

Bədii gimnastika – fərdi proqramda final mərhələsi (halqa), qrup hərəkətləri komandaları (5 lent), akrobatika gimnastikası – qarışıq cütlükər arasında final mərhələsi (temp hərəkətləri) və mükafatlandırma mərasimi

16:00-17:30

Bədii gimnastika – fərdi proqramda final mərhələsi (top), qrup hərəkətləri komandaları (6 gürz və 2 halqa), akrobatika gimnastikası – qadın qrupları arasında final (balans hərəkətləri) və mükafatlandırma mərasimi

17:30-18:25

Bədii gimnastika – Fərdi proqramda final mərhələsi (gürzlər), akrobatika gimnastikası – qarışıq cütlüklər arasında final mərhələsi (balans hərəkətləri) və mükafatlandırma mərasimi

18:25-19:15

Bədii gimnastika – fərdi proqramda final mərhələsi (lent), akrobatika gimnastikası – qadın qrupları arasında final mərhələsi (temp hərəkətləri) və mükafatlandırma mərasimi

 

İştirakçılar