Azərbaycan Gimnastika Federasiyası ilk dəfə olaraq 2021-ci ilin 19 mart tarixində “Gimnastika hamı üçün” növü üzrə birinci onlayn Milli festival keçirəcək. Festival saat 14:00-da baş tutacaq. Festivalda iştirak ödənişli əsaslarla həyata keçirilir və 1 qrup üçün iştirak haqqı 30 manat təşkil edir. Yığılan məbləğ xeyriyyə məqsədilə istifadə olunacaq.
Festivalın direktoru Mariana Vasilevanın sözlərinə görə festivalın təşkil edilməsində məqsəd pandemiya dövründə idmançı ruhunu qoruyub saxlamaq və bu idman növünü təbliğ etməkdir.
Festivalda iştirak etmək üçün bu linkdən (https://agf.az/az/forms/---gimnastika-ham---------n----139531) istifadə edərək qeydiyyatdan keçə bilərsiz.

For the first time, Azerbaijan Gymnastics Federation (AGF) will organize online National Festival in Gymnastics for All on March 19, 2021.The festival will take place at 14:00. Participation fee for one group in the festival constitutes 30 manat. The collected amount will be used for charity.
According to the director of the festival Mariana Vasileva, the purpose of the event is to preserve the sports spirit of the athlete during the pandemic and to promote this sport discipline.
In order to participate in the festival, you can register using this link: https://agf.az/az/forms/---gimnastika-ham---------n----139531