Milli Gimnastika Arenasında  Göyçay və İsmayıllı Olimpiya İdman Komplekslərinin bədii gimnastika bölməsinin üzvlərinin iştirakı ilə təlim-məşq toplanışı keçirilir.  Dekabrın 24-dək davam edəcək məşqlərin təşkili bölgələrdə gimnastikanın inkişaf etdirilməsi, idmançıların hazırlıq səviyyəsinin gücləndirilməsidir.
Qeyd edək ki, İsmayıllı Olimpiya İdman Kompleksində  2015-ci ildən, Göyçay Olimpiya İdman Kompleksində isə 2017-ci ildən bədii gimnastika bölməsi fəaliyyət göstərir.
Məlumat üçün bildirək ki, bölgələlərdə gimnastikanın inkişafı çərçivəsində müxtəlif regionlardan gimnastlar paytaxtda mütəmadi olaraq təlim-məşqlərdə iştirak edirlər.

A training camp is being held at the National Gymnastics Arena with the participation of members of the rhythmic gymnastics section of the Goychay and Ismayilli Olympic Sports Complexes. The organization of the trainings, which will last until December 24, is aimed at developing gymnastics in the regions and strengthening the level of preparation of athletes.
It should be noted that the rhythmic gymnastics section has been operating in the Ismayilli Olympic Sports Complex since 2015, and in the Goychay Olympic Sports Complex since 2017.
For your information, gymnasts from various regions regularly participate in training sessions in the capital as part of the development of gymnastics in the regions.