Bu gün “Bakı-2017” IV İslam Həmrəyliyi Oyunlarında qalib gəlmiş idmançılarımız, onların məşqçiləri və Azərbaycanın idman ictimaiyyətinin nümayəndələri ilə görüş keçirilib.
AZƏRTAC xəbər verir ki, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, birinci xanım, “Bakı-2017” IV İslam Həmrəyliyi Oyunları Təşkilat Komitəsinin sədri Mehriban Əliyeva və ailə üzvləri görüşdə iştirak ediblər.
Sonra IV İslam Həmrəyliyi Oyunlarında ən yaddaqalan məqamları, o cümlədən Azərbaycan idmançılarının çıxışlarını əks etdirən videoçarx nümayiş olundu.

A meeting has been held with the Azerbaijani athletes, who won the 4th Islamic Solidarity Games, their coaches, and representatives of Azerbaijan`s sports community.
President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev, first lady, chairperson of the 4th Islamic Solidarity Games Organizing Committee Mehriban Aliyeva and family members attended the ceremony.
Then a footage highlighting memorable moments of the 4th Islamic Solidarity Games, as well as performance of the Azerbaijani athletes was screened.