Bədii gimnastika üzrə Dünya Çempionatının səfiri Yana Batırşina çempionatın təşviqat və təbliğatı üçün hazırlanan xüsusi proqram çərçivəsində bir sıra tədbirlər və görüşlərdə iştirak edir.
Bu dəfə isə səfir, Bravo marketdə imza günü keçirib. İlk öncə tanınmış şoumen Murad Dadaşov Y. Batırşinanı tamaşaçılara təqdim edib. Daha sonra start götürən gimnastika şousunda azyaşlı gimnastlar öz proqramlarını tamaşaçılara nümayiş etdiriblər.
Xeyli insanın marağına səbəb olan görüşün sonunda Yana şəxsi imzası ilə tamaşaçılara xüsusi kartlar hədiyyə edərək, onlarla xatirə şəkilləri çəkdirib.

Посол Чемпионата мира встретилась с фанатами в Bravo
Посол Чемпионата мира по художественной гимнастике Яна Батыршина принимает участие в ряде мероприятий и встреч в рамках специальной программы, разработанной для рекламирования соревнований.
На этот раз посол провел день подписи в Bravo. Сначала известный шоумен Мурад Дадашов представил зрителям Яну Батыршину. Затем, в шоу гимнастики юные спортсменки продемонстрировали свою программу зрителям.
В конце встречи, которая вызвала большой интерес у многих людей, Яна, подарив зрителям карточки со своей подписью, сфотографировалась с ними на память.