Bu gün, Azərbaycan Respublikasının Prezidentinin Administrasiyasının yeni strukturu açıqlanıb. Federasiyanın vitse-prezidenti Altay Həsənov Azərbaycanın Birinci vitse-prezidentinin katibliyinin rəisi təyin olunub.
Hörmətli Altay müəllim!
Azərbaycan Gimnastika Federasiyasının kollektivi, Sizi, Azərbaycan Respublikasının Birinci vitse-prezidentinin katibliyinin rəisi təyin olunmağınız münasibətilə ürəkdən təbrik edir.
Sizin yüksək idarəçilik bacarığınızdan daima bəhrələnən kollektiv, Sizə yeni məsuliyyətli fəaliyyətinizdə uğurlar arzulayır.

Today, the new structure of the Azerbaijani Presidential Administration has been declared. Vice-President of the Federation Altay Hasanov was appointed the head of the Secretariat of the First Vice-President of the Republic of Azerbaijan.
Dear Altay muallim!
The collective of Azerbaijan Gymnastics Federation sincerely congratulates you on your appointment as the head of the Secretariat of the First Vice-President of the Republic of Azerbaijan.
Our collective, constantly benefited from your high managerial skills, wishes you successes in your new responsible activity.