Bu gün, Azərbaycan Respublikasının Prezidentinin Administrasiyasının yeni strukturu açıqlanıb. Federasiyanın vitse-prezidenti Altay Həsənov Azərbaycanın Birinci vitse-prezidentinin katibliyinin rəisi təyin olunub.
Hörmətli Altay müəllim!
Azərbaycan Gimnastika Federasiyasının kollektivi, Sizi, Azərbaycan Respublikasının Birinci vitse-prezidentinin katibliyinin rəisi təyin olunmağınız münasibətilə ürəkdən təbrik edir.
Sizin yüksək idarəçilik bacarığınızdan daima bəhrələnən kollektiv, Sizə yeni məsuliyyətli fəaliyyətinizdə uğurlar arzulayır.

Коллектив AGF поздравляет Алтая Гасанова
Сегодня обнародована новая структура Администрации Президента Азербайджанской Республики. Вице-президент федерации Алтай Гасанов назначен начальником Секретариата Первого вице-президента Азербайджанской Республики.
Уважаемый Алтай муаллим!
Коллектив Федерации Гимнастики Азербайджана искренне поздравляет Вас с назначением на пост начальника Секретариата Первого вице-президента Азербайджанской Республики.
Коллектив, постоянно поддерживаемый Вашими высокими управленческими способностями, желает Вам успехов в Вашей новой ответственной деятельности.