Спорт

начинается

с гимнастики

Столица примет первенство Азербайджана и Баку по мужской спортивной гимнастике

Столица примет первенство Азербайджана и Баку по мужской спортивной гимнастике

О соревновании

5 декабря Федерация гимнастики Азербайджана проведет 21-е первенство Азербайджана и Баку по мужской спортивной гимнастике.

В соревнованиях примут участие представители Бакинской школы гимнастики и Республиканского олимпийского спортивного лицея. 24 гимнаста 2000-2008 годов рождения будут вести борьбу за медали в абсолютном многоборье.

Федерация рада объявить соревнования открытыми и пригласить любителей спорта вновь посетить Национальную арену гимнастики – вход будет свободным!

Начало соревнований – 9.30
Место проведения – вспомогательный зал Национальной арены гимнастики
Адрес: проспект Гейдара Алиева, 108
Проезд: станция метро «Кёроглу»

 

Полезная информация

Uber Google Play, App Store 1.60 AZN
Ailə Taksi *8555 2.40 AZN
Maxim *2111 1.00 AZN
Salam Taksi *9933 1.80 AZN
Bolt (Taxify) Google Play, App Store 1.50 AZN
Xanımların xətti 149
Ulduz Taxi *5000 1.00 AZN
Taxi 158 158 2.20 AZN
Zərif Taksi *7177 3.00 AZN
Alo Taxi *1050 1.50 AZN
Bakı Taksi Xidməti 1414 3.00 AZN
Номинал Название Стоимость
1 USD - (1 ABŞ dolları) 1.7
1 EUR - (1 Avro) 2.0014
1 GEL - (1 Gürcüstan larisi) 0.5463
1 GBP - (1 İngiltərə funt sterlinqi) 2.3463
100 IRR - (100 İran rialı) 0.004
1 RUB - (1 Rusiya rublu) 0.0234
1 TRY - (1 Türkiyə lirəsi) 0.1992

Программа

9.30-11.00

Kiçiklər (2006-2008-ci illər) - çoxnövçülük

11.00–11.30

Fasilə

11.30–13.30

Uşaqlar (2004-2006-cı illər) - çoxnövçülük

13.30-14.30

Fasilə

14.30-15.00

Açılış və mükafatlandırma mərasimi (kiçiklər və uşaqlar) - çoxnövçülük

15.00-15.15

Fasilə

15.15-18.15

Balacalar və yeniyetmələr (2000-2004-cü illər) - çoxnövçülük

18.15-18.30

Fasilə

18.30

Mükafatlandırma mərasimi (balacalar və yeniyetmələr) - çoxnövçülük

 

Kiçiklər, 2006-2008-ci il təvəllüdlü gimnastlar


1 Ağazadə Əli   BGM  2007
2 Bayramlı Amin Balakən  2006
3 Rəhimli Məhəmməd   BGM  2007
4 Xəlilov Əli    BGM  2008
5 Əsgərov Kamal  BGM  2006


Uşaqlar, 2004-2005-ci il təvəllüdlü gimnastlar


1 Əlizadə Aydın  BGM  2007
2 Alimov Namiq Balakən  2006
3 Əhmədzadə Rəsul  BGM  2005
4 Əliyev Mirhəsən BGM  2004
4 Həşimov Mirməcid  BGM  2005
5 Həsənov Anar  BGM  2005
6 Alimov Nihad  Balakən  2004
6 Əsgərov Nəsir  BGM  2005
7 Rəhimli Hüseyn   BGM  2006

 
Yeniyetmələr (2000-2002)

 

1 Babayev Cavidan   ROİL  2000
2 Məmmədli Səməd  BGM  2002
3 Qəhrəmanov Ağamurad  BGM  2001
4 Səfərov Mənsum   BGM  2003
5 Hənifəzadə Murad   BGM  2003
6 Əliyev Sərvər ROİL 2000

 

Balacalar (2002-2004)

1 Dəmirov Ramin      BGM  2004
2 Rüstəmov Elmir   BGM  2002
3 Orucov Rafiq   BGM  2004
4 Lisaqor Maksim   ROİL  2002

Участники

İştirakçılar

Ağazadə Əli Tahir oğlu İxtisaslaşdırılmış Olimpiya Ehtiyatları Uşaq-Gənclər Gimnastika İdman Məktəbi
Alimov  Nahid Natiq oğlu Balakən
Alimov Namiq Natiq oğlu Balakən
Babayev Cavidan Ilqar oğlu Respublika Olimpiya İdman Liseyi
Bayramlı Amin Şakir oğlu Balakən
Dəmirov Ramin Tofiq oğlu İxtisaslaşdırılmış Olimpiya Ehtiyatları Uşaq-Gənclər Gimnastika İdman Məktəbi
Əhmədzade Rəsul Rüfət oğlu İxtisaslaşdırılmış Olimpiya Ehtiyatları Uşaq-Gənclər Gimnastika İdman Məktəbi
Əliyev Mirhəsən Mirhəmid oğlu İxtisaslaşdırılmış Olimpiya Ehtiyatları Uşaq-Gənclər Gimnastika İdman Məktəbi
Əliyev Sərvər Məzahir oğlu Respublika Olimpiya İdman Liseyi
Əlizadə Aydın Mehman oğlu İxtisaslaşdırılmış Olimpiya Ehtiyatları Uşaq-Gənclər Gimnastika İdman Məktəbi
Əsgərov Kamal Fərid oğlu İxtisaslaşdırılmış Olimpiya Ehtiyatları Uşaq-Gənclər Gimnastika İdman Məktəbi
Əsgərov Nəsir Borisoviç İxtisaslaşdırılmış Olimpiya Ehtiyatları Uşaq-Gənclər Gimnastika İdman Məktəbi
Hənifəzadə Murad İlqar oğlu İxtisaslaşdırılmış Olimpiya Ehtiyatları Uşaq-Gənclər Gimnastika İdman Məktəbi
Həsənov Anar Niyaməddin oğlu İxtisaslaşdırılmış Olimpiya Ehtiyatları Uşaq-Gənclər Gimnastika İdman Məktəbi
Həşimov Mirməcid Abbas oğlu İxtisaslaşdırılmış Olimpiya Ehtiyatları Uşaq-Gənclər Gimnastika İdman Məktəbi
Lisaqor Maksim Andreyeviç Respublika Olimpiya İdman Liseyi
Məmmədli Səməd Aydın oğlu İxtisaslaşdırılmış Olimpiya Ehtiyatları Uşaq-Gənclər Gimnastika İdman Məktəbi
Orucov Rafiq Abbas oğlu İxtisaslaşdırılmış Olimpiya Ehtiyatları Uşaq-Gənclər Gimnastika İdman Məktəbi
Qəhrəmanov Ağamurad Ebburus oğlu İxtisaslaşdırılmış Olimpiya Ehtiyatları Uşaq-Gənclər Gimnastika İdman Məktəbi
Rəhimli Məhəmməd Vüqar oğlu İxtisaslaşdırılmış Olimpiya Ehtiyatları Uşaq-Gənclər Gimnastika İdman Məktəbi
Rüstəmov Elmir İlham oğlu İxtisaslaşdırılmış Olimpiya Ehtiyatları Uşaq-Gənclər Gimnastika İdman Məktəbi
Səfərov Mənsum Şölət oğlu İxtisaslaşdırılmış Olimpiya Ehtiyatları Uşaq-Gənclər Gimnastika İdman Məktəbi
Xəlilov Əli İlyas oğlu İxtisaslaşdırılmış Olimpiya Ehtiyatları Uşaq-Gənclər Gimnastika İdman Məktəbi

Результаты